מפנקים את האופנוע בשיפורים מגוונים

האופנוע יכול להיות הרבה יותר מרשים

לא מעט ישראלים מחזיקים ברשותם כלי רכב מלהיב כמו אופנוע. אין ספק שמדובר בהרבה יותר מכלי תחבורה שיכול להוביל אותנו מנקודה לנקודה אלא בכלי שיש לו מקום בלבו של בעליו. לכן אין זה מפתיע לגלות כיצד יש רבים שמעוניינים לראות כיצד הם יכולים להוסיף שיפורים לאופנוע שלהם על מנת ליהנות ממנו יותר.

איכות הביצועים של כלי רכב זה מראה כיצד אופנוע מסוים עבר שיפורים אמיתיים במקום מקצועי. בין אם יש תחרות (סמויה או גלויה) בין חברים או רוכבי אופנועים שונים הרי שכל שיפור יכול להיות משמעותי וליצור תהודה משלו. עבודות כמו תיקון הברגה למצת ראש המנוע ואחרות הופכות את האופנוע לכזה שכל רוכב ישמח לעלות עליו.

מגוון השיפורים שאנשי מקצוע רציניים מציגים

לעתים אנו מביטים באופנוע מסוים ולא מצליחים להפנים את העובדה שמדובר בכלי רכב מורכב הרבה יותר ממה שאנו חושבים. מעבר לעובדה הבסיסית שרוב האנשים רואים 2 גלגלים, כידון ומושב חשוב להבין שהאלמנטים הרבים שמרכיבים בסופו של דבר אופנוע מרשים הם מיוחדים במינם והם יכולים להיות מגוונים ביותר.

המערכות הפנימיות של האופנוע הן אלה שיכולות לעבור תהליך של שיפור משמעותי. עבור אופנועי שטח מאסיביים אפשר לראות כיצד ייצור קפדני של חלקי אלומיניום להגנה על מכלולי המנוע והשרשרת, ויצירת מתאמים להגבהת הכידון למידות לא סטנדרטיות, מציגים שיפורים לאופנוע שהופך להיות  נוח לשימוש ומאריך חיים תוך הימנעות מהוצאות מיותרות על תיקונים שונים.

ייצור חלקים מתאימים באיכות גבוהה

אופנוע הוא כלי שמספק לרוכבו אתגרים מרתקים, אך בסופו של דבר הוא חייב להיות בטוח ככל שניתן על מנת למנוע סיכונים מיותרים וחלילה פגיעה ברוכב. לכן כל עבודה על שיפורים לאופנוע צריכה להיות כזו שבה ייעשה שימוש בחלקים ברמה הגבוהה ביותר. תהליך בניית החלק ועבודות מקצועיות כמו תיקון סדקים לג'נט ע"י ריתוך אלומיניום הם דברים בעלי חשיבות רבה.

אנשי מקצוע שמתמחים בתחום זה יכירו היטב את מבנה האופנוע ויבצעו עבודה מדויקת של עיבוד שבבי בהתאם לדוגמה מסוימת, לרעיון של בעל האופנוע או לתקן כלשהו. כך הם יוכלו להציג בפני כל בעל כלי רכב מיוחד זה עבודות ייחודיות שיתאימו אישית לאופנוע שלו. כך גם נוצרים שיפורים אמיתיים ע"י התאמה של כל חלק באופן ייחודי לכל אופנוע.

תיקון ושיפור אופנועים

בין אם יש תחרות (סמויה או גלויה) בין חברים או רוכבי אופנועים שונים הרי שכל שיפור יכול להיות משמעותי וליצור תהודה משלו.

תיקון ושידרוג אופנועים

אפשר לראות כיצד ייצור קפדני של חלקי אלומיניום להגנה על מכלולי המנוע והשרשרת, ויצירת מתאמים להגבהת הכידון למידות לא סטנדרטיות, מציגים שיפורים לאופנוע שהופך להיות  נוח לשימוש ומאריך חיים

טלפון-04-6902335
צור-קשר-ג.ש.-טכנו-שבב

Start typing and press Enter to search