עיבוד שבבי לחקלאים ועבודה על מערכות מורכבות

^

שירות מקצועי של תיקון ציוד חקלאי עושים זאת תוך התאמה לחברות השונות שייצרו את הציוד המגוון ותוך התייחסות לכל כלי וכלי. כך, בין אם מדובר במחרשות, קלטרות, מכונות זריעה, מכסחות, מדשנות, מרסקות, דיסקוסים ועוד כלים חשובים אחרים חשוב מאוד לראות כיצד מומחים בתחום מטפלים בהם בצורה מדויקת ויעילה.

^

עיבוד שבבי לחקלאים ולציוד חקלאי

עיבוד שבבי לחקלאים ועבודות שונות בהתאמה לכל כלי

תיקון ציוד חקלאי הוא משימה מורכבת הרבה יותר מאשר בעבר. כיום אנו יכולים לטייל ברחבי הארץ ולראות כיצד בשדות ובמטעים שונים מופעלים כלים מגוונים ביותר שיוצרים מענה לכל צורך של החקלאי. כיום בזכות טכנולוגיה גבוהה יותר ומורכבות גדולה יותר של מערכות הידראוליקה, חשמל ופניאומאטיקה ציוד חקלאי הוא אתגר שמתאים לאנשי מקצוע רציניים.

מה הם התיקונים הנפוצים ביותר בעיבוד שבבי לחקלאים

באופן טבעי עבודה בשדה או במטע היא עבודה שדורשת אינטנסיביות רבה. לכן אנו יכולים לראות כיצד גם שימוש נכון ורציני בציוד חקלאי לא יכול למנוע לגמרי שחיקה רבה או שברים מסוימים. תיקון ציוד חקלאי ע"י אנשי מקצוע של ג.ש. טכנו שבב מתבצע הן לגבי בעיות מוכרות ואופייניות והן לגבי מקרים מיוחדים שמצריכים התמודדות מעמיקה יותר.

ציוד חקלאי מסוגים שונים מציג צורך בשירותים כמו תיקון של בוכנות הידראוליות עבור טרקטורים ומלגזות, ייצור תותבי ברונזה בהתאמה לציר על מנת למנוע חיכוכים מיותרים, ייצור תותבים עבור המיסבים בכדי למנוע חופש שנוצר בין בית המיסב למיסב עצמו במהלך העבודות, מילוי צירים, חריטה של מידות מקוריות, ייצור צירים לפי דוגמה ועוד.

תיקונים תוך ירידה לפרט הקטן ביותר בעיבוד שבבי לציוד חקלאי

ציוד חקלאי שמשמש לא מעט חקלאים ועובדיהם ברחבי ישראל נראה לנו לעתים מגושם מאוד, אך חשוב לזכור שכל מכונה גדולה מורכבת  מחלקים קטנים. כך אפשר לראות כיצד תיקון ציוד חקלאי יהיה כזה שבו יידרש בעל המקצוע להתייחס למערכות מיסוב, לרגלי הקלטרות, , לחלקי "קוו-נוע", לצלחות ולעוד אלמנטים שמרכיבים את הציוד הגדול.

בין טיפול יסודי בבוכנה שנשחקה ובין עבודה על מיסבים שנשחקו או על חופש שנוצר בחלקי הינע מסוימים הרי שחשוב מאוד לאבחן כל תקלה בצורה מדויקת בטרם מחליטים לפרק ציוד מסוים בצורה מיותרת. בדיקה מדויקת תחסוך זמן ותאפשר הצעת תיקן ממוקד בבעיה מבלי לפגוע בצורה מוגזמת בשטף עבודתו של החקלאי ובמשימות שעליו לסיים.

גלריית עבודות

Start typing and press Enter to search